IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Do Black^Widow
Autor Wiadomość
Zbigniew 
członek władz krajowych


Pomógł: 6 razy
Wiek: 58
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 6959
Skąd: Kujawy
Wysłany: Czw 21 Maj, 2009 22:23   Do Black^Widow

Kiedyś z półtora chyba roku wstecz prawiłem o szpiegowaniu przez Mozillę. Prosiłeś mnie wtedy o jakiś zrzut "szpiegów". Oto mam świeżutki scan. W nim dwa wirusy, które rozwaliły forum u mnie w zamrażarce i bodaj siedem szpiegów z Mozilli.


Cytat:
C:\Documents and Settings\Zbigniew\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\k8gw794j.default\cookies.txt[.doubleclick.net/]
00139061 Cookie/Doubleclick TrackingCookie No 0 Yes No C:\Documents and Settings\Zbigniew\Cookies\zbigniew@doubleclick[1].txt
00139064 Cookie/Atlas DMT TrackingCookie No 0 Yes No C:\Documents and Settings\Zbigniew\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\k8gw794j.default\cookies.txt[.atdmt.com/]
00145393 Cookie/Tradedoubler TrackingCookie No 0 Yes No C:\Documents and Settings\Zbigniew\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\k8gw794j.default\cookies.txt[.tradedoubler.com/]
00145393 Cookie/Tradedoubler TrackingCookie No 0 Yes No C:\Documents and Settings\Zbigniew\Cookies\zbigniew@tradedoubler[1].txt
00145393 Cookie/Tradedoubler TrackingCookie No 0 Yes No C:\Documents and Settings\Zbigniew\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\k8gw794j.default\cookies.txt[.tradedoubler.com/]
00145393 Cookie/Tradedoubler TrackingCookie No 0 Yes No C:\Documents and Settings\Zbigniew\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\k8gw794j.default\cookies.txt[.tradedoubler.com/]
00168090 Cookie/Serving-sys TrackingCookie No 0 Yes No C:\Documents and Settings\Zbigniew\Cookies\zbigniew@serving-sys[1].txt
00168093 Cookie/Serving-sys TrackingCookie No 0 Yes No C:\Documents and Settings\Zbigniew\Cookies\zbigniew@bs.serving-sys[1].txt
00173520 Cookie/Bluestreak TrackingCookie No 0 Yes No C:\Documents and Settings\Zbigniew\Cookies\zbigniew@bluestreak[1].txt
03009106 W32/Xor-encoded.A Virus No 0 Yes No C:\Program Files\ESET\infected\RB0PRFCA.NQF
03009106 W32/Xor-encoded.A Virus No 0 Yes No C:\Program Files\ESET\infected\ARQJFOCA.NQF


Jeśli się to na coś przyda: służę. Cały czas mnie ciekawi jak to robi Mozilla bowiem od ostatniego formatu nie włączyłemjej ani razu. Jest sobie bo jest. Scan machnięty "Pandą" online.
_________________
"Domini Poloni, tam diu liberi, quam diu catholici!"
 
 
Black^Widow 
Oberfeld-Hebel


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 4734
Skąd: DC (District Cracovia)
Wysłany: Nie 31 Maj, 2009 15:57   

Dzieki Zbigniewie (przepraszam ze z opoznieniem, ale mam dosc skromne mozliwosci czasowe) . Przyjze sie dokladniej powyzszym i zobaczymy .

Pozdrawiam
_________________
po apelu policji skruszeni hakerzy odesłali skradzioną bazę mailem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11