IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego Hegemon nie nadaje się IMHO na moderatora?
Autor Wiadomość
Porter
członek zarządu koła

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 00:43   Dlaczego Hegemon nie nadaje się IMHO na moderatora?

Hegemon napisał/a:
Nie ma gorszej rzeczy niż forumowicz, który pisze nie na temat. Nie licząc forumowicza, który z braku argumentów rzeczowych ucieka się do personalnych. Mam taką zasadę, że wszystkie wycieczki personalne (poza tymi adresowanymi do mnie :mrgreen: ) wycinam bez ostrzeżenia. Jak również offtopiki. I już. Zawsze pozostaje procedura odwoławcza. Komu się to nie podoba, może się produkować na onecie.

To ja, zachęcony Twoja propozycją by produkować sie na Onecie, pozwole sobie przedstawić Ci kontrpropozycję: a może zapisałbys sie do harcerzy i ustawiał ich na bacznośc, spocznij, równaj w prawo i te rzeczy? To powinno dać Ci mnóstwo satysfakcji i zapewnić poczucie spełnienia, a jednocześnie nie będziesz miał czasu musztrować forum...

TU MA BYĆ CIEKAWIE, A NIE PORZĄDNIE. To nie dział rachuby w CK. Armii.

Edwill 
baron wojewódzki

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 03:22   Hegemon nie bedzie nas gnebil.

Akiko napisał/a:
Porter napisał/a:
Hegemon napisał/a:
Nie ma gorszej rzeczy niż forumowicz, który pisze nie na temat. Nie licząc forumowicza, który z braku argumentów rzeczowych ucieka się do personalnych. Mam taką zasadę, że wszystkie wycieczki personalne (poza tymi adresowanymi do mnie :mrgreen: ) wycinam bez ostrzeżenia. Jak również offtopiki. I już. Zawsze pozostaje procedura odwoławcza. Komu się to nie podoba, może się produkować na onecie.

To ja, zachęcony Twoja propozycją by produkować sie na Onecie, pozwole sobie przedstawić Ci kontrpropozycję: a może zapisałbys sie do harcerzy i ustawiał ich na bacznośc, spocznij, równaj w prawo i te rzeczy? To powinno dać Ci mnóstwo satysfakcji i zapewnić poczucie spełnienia, a jednocześnie nie będziesz miał czasu musztrować forum...

Wole wycinanie,uwagi niz dlatego ze jestem kobieta pisanie mi jak na innych forumach.

Akiko, chociaz Anglosasi sa na ogol kulturalni, to dla takich "gentlemen" maja okreslenie "male chauvinist pig" = meska szowinistyczna swinia. :lol:

Do Portera: Hegemon napewno nie bedzie naduzywal swojej wladzy. Troche off topic: Smutne to, ale... niektorzy forumowicze nie dorosli nawet do harcerstwa. Ich rozwoj zatrzymal sie na poziomie zuchow :roll: :cry: Co robic z takimi :?: :lol:

Fredd 
Grupa Trzymająca Kasę

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 07:46   

Temat przeniosłem, bo w HP zrobiłby się śmietnik - zresztą moim zdaniem i tak za chwilę trzeba bedzie zamknąć....no, ale zamordystą nie jestem to jedynie przeniosłem. :lol:

Mikev 
członek zarządu koła

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 07:59   

Porter napisał/a:

Chociaż jestem tu bardzo krótko już zdążyłem się zorientować, że paru osobom nie zależy na rzeczowej dyskusji tylko leczeniu własnym kompleksów.

Ja wiem, że zwroty ad personam w dyskusji to norma, ale norma podgrzewająca dyskusję, a nie zastępująca jej temat.

Hegemon jest aktywny i utrzymuje porządek. Na innych forach rzadko uświadczysz interesujące dyskusje, jak tutaj. I jest to niewątpliwe zasługą takiego moderowania.

macsoc 
Emerytowany Ojciec Dyrektor

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 09:27   

bo IMHO ma predyspozycje :) jeśli IMHO (albo kogoś innego IMHO) ktoś inny będzie takie predyspozycje posiadał to też dany mu zostanie czas na wykazanie się.

Forum tylko zyskuje na zaangażowaniu uzytkowników w jego sprawne funkcjonowanie.

Oswiadczam, iż tak długo jak będzie coś ode mnie tutaj zależało (chociem emeryt i ze wszystkim walcie prosto do jurrando) tak długo każdy nosi w swoim plecaku nożyce moderatora.

Proponuje więc nie zastanawiac się dlaczego ktoś, a pomysleć dlaczego nie ja?

jurrando 
sekretarz zarządu koła

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 10:28   

Hegemon napisał/a:
Nie ma gorszej rzeczy niż forumowicz, który pisze nie na temat. Nie licząc forumowicza, który z braku argumentów rzeczowych ucieka się do personalnych. Mam taką zasadę, że wszystkie wycieczki personalne (poza tymi adresowanymi do mnie ) wycinam bez ostrzeżenia. Jak również offtopiki. I już. Zawsze pozostaje procedura odwoławcza. Komu się to nie podoba, może się produkować na onecie.
I bardzo dobrze. Niniejszym stwierdzam, zakończenie procedury odwoławczej dotyczacej wniesionej wyżej skargi na Hegemona.
Takie będa Forumy, jakie ich użytkowników zachowanie.

Porter
członek zarządu koła

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 13:05   

Mikev napisał/a:
Porter napisał/a:

Chociaż jestem tu bardzo krótko już zdążyłem się zorientować, że paru osobom nie zależy na rzeczowej dyskusji tylko leczeniu własnym kompleksów.

Ja wiem, że zwroty ad personam w dyskusji to norma, ale norma podgrzewająca dyskusję, a nie zastępująca jej temat.

Hegemon jest aktywny i utrzymuje porządek. Na innych forach rzadko uświadczysz interesujące dyskusje, jak tutaj. I jest to niewątpliwe zasługą takiego moderowania.

Ale forum ma być miejscem wymiany myśli, poglądów i uwag, a nie systemem do pracy grupowej przy tworzeniu monografii. Jeżeli poświęcisz troszke swego cennego czasu i zechcesz zapoznać się z losowo wybranymi wątkami, to sam stwierdzisz, że najciekawsze są właśnie odejścia od głównego tematu. Forum musi być z natury rzeczy rozwichrzone, bo inaczej będzie nieciekawe. A wtedy przestanie być czytane przez wszystkich tych, którzy maja coś ciekawego do powiedzenia i pozostaną ci jeno, którzy tu trollują.

macsoc 
Emerytowany Ojciec Dyrektor

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 14:39   

Porter napisał/a:
TU MA BYĆ I CIEKAWIE I PORZĄDNIE
:lol:

Akiko 
Banita

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 14:40   

Cyt:"Ale forum ma być miejscem wymiany myśli, poglądów i uwag, a nie systemem do pracy grupowej przy tworzeniu monografii. Jeżeli poświęcisz troszke swego cennego czasu i zechcesz zapoznać się z losowo wybranymi wątkami, to sam stwierdzisz, że najciekawsze są właśnie odejścia od głównego tematu. Forum musi być z natury rzeczy rozwichrzone, bo inaczej będzie nieciekawe. A wtedy przestanie być czytane przez wszystkich tych, którzy maja coś ciekawego do powiedzenia i pozostaną ci jeno, którzy tu trollują."

Czasem takie lekkie odejscie od tematu dodaje watkowi kolorytu.
Co do usuwania wszelkich uwag personalnych zgadzam sie z jurrando.

circ 
Banita

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 15:49   

Racja jak zwykle pośrodku z przewagą na rzecz Hegemona, który podjał się pracy społecznej, co przechyla szalę na jego korzyść, jako sługi wszystkich ( to ja najbardziej smiecę, więc doceniam, że ktoś za mnie sprząta, co nie znaczy, że nie będę się bronić) Trzeba umieć uszanować swoją władzę, za to, ze się podjęła, co polecam do przemyślenia przeciwnikom PIS-u.

narka

Porter
członek zarządu koła

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 16:45   

macsoc napisał/a:
Porter napisał/a:
TU MA BYĆ I CIEKAWIE I PORZĄDNIE
:lol:

A po co ma być porządnie?

Zgred
Szeregowy rezerwy

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006 18:37   

Bo tak sobie życzą Ojcowie Założyciele.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi