IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Myślę że należy wyjaśnić o co chodzi z moderatorem szybszy
Autor Wiadomość
Wojtek
Banita

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006 13:32   Myślę że należy wyjaśnić o co chodzi z moderatorem szybszy

natknąłem sie niedawno na tekst o moderatorze tego forum, który przytaczam ponizej

Lipa napisał/a:
Nie ma sie co dziwic. Na tym forum moderatorem jest Szybszy, ktory jak nie zrobi przekretu t jest chory. klka lat temu jako moderator Reaktora podal publicznie moje dane personalne z adresem. A potem spylil Reaktor , na ktory wyslalem mu pieniadze, a ktory mial byc wspolnie redagowany Korespondentowi. Taka jest prawdziwa 4 rp i jej zarzadcy, popatrzcie sobie tu:
http://polidea.pl/Rostrum...8,,11018#r11018
i tu:
http://polidea.pl/Rostrum...8,,11021#r11021

tak Szybszy oszukiwal na polidea.pl. To sa tacy ludzie.

Nie chodzi mi o szkalowanie, ale przezroczystość działań i tego forum. Prawdopodobnie może to byc pomówienie, albo zbieżność nicków, ale nie można zostawić tego pytania bez odpowiedzi.

Psuj 
Wolny Strzelec
Pogromca Smoków

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006 15:11   

Nie czuję się uprawniony do wypowiedzi stricte w tej sprawie, ale chciałem zwrócić uwagę na fakt, że Lipa (wielu zresztą nicków) to dość barwna, ale niekoniecznie wiarygodna postać.

Nirnaeth
sympatyk

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006 16:23   

Wiarygodni są ci którzy stają w jednym szeregu z Kaczyńskim i walczą z wszechobecnym diabelskim układem!!!!!!!!!!!!!
Śmierć wszystkim którzy mówią co innego niż my!!!!!!!! To pomioty szatana i sily destrukcyjne a ich matka jest łże III RP!!!!!!!
Zbanowany za użycie słowa "Lewica"

bateria helska 
NaczDyrDUPS
Yogibabu w trakcie leżakowania

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006 16:45   

Relanium i zimny prysznic.

Psuj 
Wolny Strzelec
Pogromca Smoków

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006 16:50   

Nirnaeth napisał/a:
Wiarygodni są ci którzy stają w jednym szeregu z Kaczyńskim i walczą z wszechobecnym diabelskim układem!!!!!!!!!!!!!
Śmierć wszystkim którzy mówią co innego niż my!!!!!!!! To pomioty szatana i sily destrukcyjne a ich matka jest łże III RP!!!!!!!

Nie będę dyskutował z takimi wypowiedziami. Ani z ich autorami. Obrażasz w ten sposób mnie i pośrednio także innych Użytkowników.
Zastanów się nad przeprosinami.

Hegemon 
Beczkowóz

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006 19:17   

Powiem krótko:

Łapy precz od o. Dyrektora!!!

A teraz osobiste przesłanie do założyciela wątku: Wojtku, WojtkuzIna czy jak Cię tam zwią, bądź łaskaw ograniczyć swe trollowskie chucie do Twego macierzystego forum. Powtarzając niczym papuga rojenia chorego umysłu zachowałeś się tak, jak gość, który wchodzi do cudzego domu w zabłoconych kaloszach i puszcza bąka przy obiedzie. Być może tego typu zachowania są standardem w kręgach zbliżonych do Partii Ludzi Inteligentnych, jednakowoż tutaj przyzwolenia na nie być nie może. I nie będzie :evil:

Temat zamknięty. O odstrzelenie trolla proszę kogoś mniej doświadczonego w moderatorskim rzemiośle - tak w celach treningowych :twisted:

Psuj 
Wolny Strzelec
Pogromca Smoków

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006 20:29   

Użytkownik Wojtek został usunięty. Uzasadnienie powyżej.

Hegemon 
Beczkowóz

Wysłany: Sob 21 Paź, 2006 20:37   

Taki los czeka wszystkich tych, którzy swoją aktywność ograniczać będą do insynuacji pod adresem jakiegokolwiek Użytkownika. Niech wątek ten pozostanie przestrogą dla potencjalnych trolli niczym głowy zdrajców na London Bridge :mrgreen:

macsoc 
Emerytowany Ojciec Dyrektor

Wysłany: Nie 22 Paź, 2006 23:38   

Sprawa musi być wyjasniona i tak się stanie

Edwill 
baron wojewódzki

Wysłany: Pon 23 Paź, 2006 11:07   

Panowie! Czy warto tracić czas na jakiegos Wojtka? Może to jakis głupawy smarkacz, a może prowokator?... Kimkolwiek on był, gratuluję poprawnej decyzji. Good job!= dobra robota.

Szybszy 
członek władz wojewódzkich

Wysłany: Pon 23 Paź, 2006 14:45   Re: Myślę że należy wyjaśnić o co chodzi z moderatorem szybs

Wojtek napisał/a:
natknąłem sie niedawno na tekst o moderatorze tego forum, który przytaczam ponizej

Lipa napisał/a:
Nie ma sie co dziwic. Na tym forum moderatorem jest Szybszy, ktory jak nie zrobi przekretu t jest chory. klka lat temu jako moderator Reaktora podal publicznie moje dane personalne z adresem. A potem spylil Reaktor , na ktory wyslalem mu pieniadze, a ktory mial byc wspolnie redagowany Korespondentowi. Taka jest prawdziwa 4 rp i jej zarzadcy, popatrzcie sobie tu:
http://polidea.pl/Rostrum...8,,11018#r11018
i tu:
http://polidea.pl/Rostrum...8,,11021#r11021

tak Szybszy oszukiwal na polidea.pl. To sa tacy ludzie.

Nie chodzi mi o szkalowanie, ale przezroczystość działań i tego forum. Prawdopodobnie może to byc pomówienie, albo zbieżność nicków, ale nie można zostawić tego pytania bez odpowiedzi.

Łał ! Pierwszy raz w życiu jestem bohaterem negatywnym jakiejś historii, ciekawe uczucie. Czuję mieszaninę ekscytacji i wk...nia. Wk..nie polega na tym, że specjalnie nie kryję się, jakie imię i nazwisko stoi za moim nickiem, ale osobom rzucającym na mnie kalumnie nie mogę zrobić nic oprócz zbicia argumentów, co niniejszym czynię.
Dzięki macsoc za PW i MS za smsa, nie wiedziałem o tym wątku.

ad. 1 - Sprawa Korespondent/Reaktor
Geneza reaktora była taka - znurzeni marazmem forum Nowego Państwa postanowiliśmy stworzyć nowy serwis - był konkurs na nazwę, wygrało chyba Losa nazwa Reaktor. Wyszyukałem domenę, zarejestrowałem ją na własny koszt. Stworzyłem wygląd strony i silnik newsowy (wszystko oczywiście maksylalnie prosty bo to był mój debiut w tej roli). Wszystko ciemnymi nocami bo byłem wtedy na studiach w USiech i tylko wtedy miałem czas. Kilka osób uparło się, że chcą się dorzucić do projektu - los, Zgredek, MS i parę innych osób. Kwoty małe, może z 500 zł od wszytkich razem.
Niestety okazało się po około roku, że prowadzenie serwisu na poziomie który nas interesuje, wymaga znacznie więcej pracy i czasu niż mamy więc najpierw było połączenie z korespondentem, a następnie umieściliśmy przekierowanie na adres korespondent.net. Sprawa była dłuższy czas konsultowana na forum, nikt nie zgłosił sprzeciwu. Oczywiście przekierowanie zostało zrobione ZA DARMO.
Co do Lipy - oczywiście nie przelał ani złotówki NIGDY. Jeśli się mylę to upoważniam go do podania moich PEŁNYCH danych, których użył do przelewu i umieszczenia skanu dyspozycji przelewu w internecie.

Mam nadzieję, że to wystarczy jako wyjaśnie tym, którzy znają mnie tylko z sieci i to znają krótko więc nie mogą mieć pewności, że coś takiego nawet przez myśl mi nie przeszła.
Lipa się mści bo tępiłem jego spamy i łanlajnery na forum. Tępiłem, ale byłe przeciw usunięciu, co sugerowało wielu. Jak mi wpadnie w ręce to... :evil:

Szybszy 
członek władz wojewódzkich

Wysłany: Pon 23 Paź, 2006 15:05   

ad. 2 Polidea
Nie założyłem tych kont, a wszytko to Atak Układu 8) Oczywiście żart, teraz jak było rzeczywiście.
1) Kiedy odkryłem Polideę, bardzo mi się pomysł spowodował.
2) Popularyzowałem Polideę na tym forum i wielu innych miejscach, wysłałem zaproszenia do Polidei łącznie do kilkudziesięciu osób. Dostałem nawet podziękowania emailem od jej admina lub założyciela.
2) Zacząłem grać i to z dobrymi wynikami. Doszedłem do szóstego miejsca.
3) Postawiłem dużo punktów na jakiś zakład związany z konstytucyjnym terminem czegoś, chyba wejścia w życie jakiejś poprawki budżetowej. Chodziło o to, że w tytule podano termin "konstytucyjny termin" oraz jakąś datę. Obie daty tj. wynikająca z konstytucji i podana w tytule były sprzeczne. Ponieważ "konstytucyjny termin" był wszem i wobec znany bo był wielokrotnie omawiany w mediach. Zwróciłem na to uwagę, zgodził się ze mną autor wątku i kilku innych uczestników. Niestety Administrator, mimo sprzeciwu mojego oraz kilku innych forumowiczów, olał moje argumenty i rozstrzygnął niekorzystnie dla mnie. Powinien był przynajmniej anulować zakład.
Wkurzyłem się i zamiast pieprznąć to w cholerę, w przypływie zemsty założyłem parę kont i namieszałem im w notowaniach.

Ot i cała historia. Było to głupie bez wątpienia i nie jest wytłumaczeniem to, że nie cierpię gdy ktoś autorytarnie olewa zdanie innych i moje. Złość to jednak uczucie niskie, nic dobrego z tego nie wynika.

Odpowiedz do tematu