IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Podsumowanie 4 lat dezinformacji.
Autor Wiadomość
Zbigniew 
członek władz krajowych


Pomógł: 6 razy
Wiek: 55
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 6959
Skąd: Kujawy
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014 10:52   Podsumowanie 4 lat dezinformacji.

https://www.youtube.com/w...9YQ&app=desktop
 
 
Konserwa 
baron wojewódzki


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 4469
Skąd: z Ciemnogrodu
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014 20:35   

"no widzi pani, dali by już spokój, istny cyrk z tym Smoleńskiem..."
- zasłyszane w autobusie.
Lis, GWno, TVN i inne gady byliby dumni z tej pani (lat ok.70) :/
_________________
KAtYŃ 1940-2010 ku ICH pamięci..."
"Pojechali oddać hołd Ofiarom, a złożyli Ofiarę w hołdzie..."
 
 
Zbigniew 
członek władz krajowych


Pomógł: 6 razy
Wiek: 55
Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 6959
Skąd: Kujawy
Wysłany: Wto 17 Mar, 2015 22:51   

Cytat:
Tu w Anglii, nie mogli zrozumieć, o co mi chodzi z tą polską demokracją, więc im opowiedziałem taką bajeczkę: wyobraźcie sobie, że Rosjanie podczas II wojny mordują skrytobójczo kilkadziesiąt tysięcy Waszych jeńców, nie przyznają się do tego i zwalają winę na Niemców. Po latach prawda wychodzi na jaw, a królowa, wraz z całym sztabem generalnym, szefem Banku Anglii, szefami najważniejszych instytucji państwowych i arcybiskupem Canterbury leci w rocznicę tego mordu do Rosji, żeby uczcić pamięć pomordowanych brytyjskich żołnierzy. Tam samolot królowej rozbija się w niewyjaśnionych okolicznościach. Rząd nie tylko nie podaje się do dymisji, ale powierza śledztwo Rosjanom, którzy ogłaszają, że do sterów dorwała się królowa wraz z naczelnym dowódcą lotnictwa i po pijaku rozbili samolot. Rząd angielski potwierdza tę wersję, BBC i Reuter w komentarzach przypominają ogólnie przedtem znaną lekkomyślność i pychę królowej oraz jej zamiłowanie do ginu, wytykają angielskim pilotom nieudolność i braki w wyszkoleniu, ubolewają nad degrengoladą moralną rodziny królewskiej i pijaństwem w siłach zbrojnych, a w lotnictwie w szczególności; jednocześnie Parlament rekomenduje ministra obrony narodowej do Izby Lordów, a premier składa wniosek o awansowanie szefa Intelligence Service na generała dywizji. Nie ma najmniejszego znaczenia, że w sprowadzonej do Wielkiej Brytanii, a zaplombowanej przez Rosjan trumnie królowa ma trzy nogi i jest ubrana we frak i męskie kalesony (niektóre tabloidy nawet nawołują z tego powodu do odmówienia królowej prawa do godziwego pochówku i sugerują, ze królowa miała skrywane inklinacje transseksualne), niektóre ofiary maja po dwie cudze wątroby zamiast jednej własnej, inne kupę śmieci w brzuchu… Nieważne, że cały teren katastrofy zaorano i pokryto betonowymi płytami, ślady zatarto, drzewa wycięto w pień, a wrak samolotu zniszczono i umyto, a na dodatek Rosjanie odmawiają jego zwrotu. Rząd angielski jest tym wszystkim zachwycony, wysyła w świat komunikaty o znacznej poprawie stosunków z Rosją, katastrofę nazywa punktem zwrotnym tych stosunków i nowym otwarciem na dialog z narodem rosyjskim i potwierdza oficjalnie przy każdej okazji, że winę ponosi pijana królowa z trzema nogami. Przez dwa tygodnie nikt ze mną nie rozmawiał, wszyscy się odsuwali, jak od zadżumionego. Po dwóch tygodniach, jeden z Anglików mnie przeprosił. Powiedział, że myśleli, że jestem chory psychicznie i mnie izolowali. Ale zapytali innego Polaka, który im potwierdził to, co mówiłem, a jeszcze inny Anglik sprawdził sobie w Internecie hasło Katyń i Smoleńsk. Stwierdzili, że nie mieli pojęcia, że coś takiego jest w Europie możliwe”


Tymczasem Raport ATM w końcu wychodzi na światło dzienne. Z czołgistą, pamiętam, podziobałem się o to. Otóż na zdjęciach są trzy brzozy, w tym nie ta odstrzelona linką saperską jest najwyższa. Oczywiście pozostałe przeżyły.
http://niezalezna.pl/5974...cial-nad-brzoza
 
 
Edwill 
baron wojewódzki


Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 4965
Skąd: Aaa... to zależy od czasu
Wysłany: Śro 18 Mar, 2015 21:09   

Ciekawe co skłoniło UE, właśnie teraz, do zajęcia się śledztwem katastrofy z 10.04.2010r. w Smoleńsku. Po pięciu latach...?


http://telewizjarepublika...kiej,18395.html
_________________
Stwórzmy świat oparty na sile prawa, a nie na prawie siły - prezydent Andrzej Duda w ONZ.
 
 
Trapp 
baron wojewódzki


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 4084
Skąd: mazowsze
Wysłany: Śro 18 Mar, 2015 21:33   

Edwill napisał/a:
Ciekawe co skłoniło UE, właśnie teraz, do zajęcia się śledztwem katastrofy z 10.04.2010r. w Smoleńsku. Po pięciu latach...?


http://telewizjarepublika...kiej,18395.html


wkleję tylko ten fragment z Wikipedii
Cytat:
Europa Zachodnia i USA[edytuj | edytuj kod]
Wielka Brytania, której zależało na sojuszu z ZSRR, doradzała rządowi polskiemu wstrzemięźliwość i umiar. 15 kwietnia 1943 roku premier Wielkiej Brytanii Winston Churchill stwierdził w rozmowie z gen. Sikorskim: Są rzeczy, które, choć wiarygodne, nie nadają się do tego, by mówić o nich publicznie[5].

Nieliczni, jak brytyjski ambasador przy Rządzie RP na uchodźstwie sir Owen O’Malley, polityk sir Douglas Lloyd Savory czy pisarz Louis FitzGibbon, starali się dociec, kim byli sprawcy. Tajny raport O’Malleya z 24 maja 1943 roku potwierdzający winę Sowietów, wywołał irytację rządu brytyjskiego[5].

Stany Zjednoczone również nie chciały dopuścić do rozpadu koalicji z udziałem ZSRR; przez kilka lat podtrzymywały tezy radzieckie i tuszowały przypadki prób ujawnienia prawdy. W 1945 roku amerykański podpułkownik John H. Van Vliet, przywieziony w maju 1943 roku przez Niemców wraz z innymi jeńcami wojennymi do Katynia, złożył pisemny raport na temat zbrodni katyńskiej gen. Claytonowi Bissellowi, zastępcy dowódcy amerykańskiego wywiadu wojskowego. Raport van Vlieta został utajniony, a następnie zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach z archiwów Pentagonu. W 1950 roku ppłk van Vliet odtworzył swój raport, a później przekazał go Komisji Katyńskiej Kongresu USA[15].

Mimo to w USA podejmowano działania mające na celu ujawnienie prawdy. W 1949 roku amerykański dyplomata Arthur Bliss Lane i dziennikarz Julius Epstein założyli Amerykański Komitet do Zbadania Zbrodni Katyńskiej.


po prostu w danej chwili moze to być dla kogoś wygodne by nacisnąć na Ruskich, a to czy zginęło tam 96 osób czy też 96 tysięcy i z jakiej przyczyny nie ma żadnego ale to żadnego znaczenia.
_________________
Poseł PiS Andrzej Kosztowniak chciał dowiedzieć się, ile pieniędzy wydano na nagrody dla ministrów i wiceministrów rządów PO, czyli w latach 2010-2015. Z Kancelarii premiera otrzymał odpowiedź, że sekretarze i podsekretarze stanu w KPRM w tym okresie otrzymali łącznie 38 tys. zł nagród. To ponad 15 razy mniej niż wyniosły nagrody tylko w jednym roku rządów premier Beaty Szydło.
 
 
Edwill 
baron wojewódzki


Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 4965
Skąd: Aaa... to zależy od czasu
Wysłany: Śro 18 Mar, 2015 22:04   

Niestety politycy działają zgodnie z wymogami danej chwili dla osiągnięcia swego celu. Tak niewątpliwie było z zatajeniem zbrodni Sowietów w Katyniu. Strach przed rozpadem aliantów antyniemieckich i ponownego połączenia sił III Rzeszy z ZSRR przeciwko Zachodowi można zrozumieć. Jednakże przemilczanie prawdy o katastrofie w Smoleńsku w czasie pokoju jest b. trudne do zrozumienia.

P.S. Wiadomość o śledztwie UE w sprawie katastrofy w Smoleńsku znikła ze strony Telewizji Republika. Czyżby to była jakaś pomyłka?
_________________
Stwórzmy świat oparty na sile prawa, a nie na prawie siły - prezydent Andrzej Duda w ONZ.
 
 
Edwill 
baron wojewódzki


Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 4965
Skąd: Aaa... to zależy od czasu
Wysłany: Śro 18 Mar, 2015 22:25   

Chyba taka postawa polskiego (tylko z nazwy) rządu zdziwi tylko "niezbyt rozgarniętych"...
O powody łatwo się domyślić, prawda?


http://niezalezna.pl/6523...ropy-nie-bedzie
_________________
Stwórzmy świat oparty na sile prawa, a nie na prawie siły - prezydent Andrzej Duda w ONZ.
 
 
smokeustachy 
sekretarz władz wojewódzkich


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 3116
Skąd: Oxenfurt
Wysłany: Śro 08 Kwi, 2015 22:38   

Tezy Antoniego Macierewicza potwierdzone.

Od czasów inwazji na Ukrainę wszelakie kwiki strony rosyjsko-oficjalno-reżimowej straciły ostatnie znamiona prawdopodobieństwa, dlatego ich komentowanie jest pozbawione sensu. Tak samo i te ostatnie rewelacje radiowe RMF FM - nie będę tego czytał na razie. Pytanie jest, czy do wyborów parlamentarnych to wytrzyma bo do prezydenckich chyba tak. Jak wytrzyma to się zajmę.

Ponoć zrobili jakieś nowe kopie, które są lepsze od starych, bo mają próbkowanie. Stare miały próbkowanie 11000 herców a te mają 96 000 herców. Ponoć odsłuchali 30% słów więcej jak do tej pory.

Ale jeżeli nowe kopie są lepsze od starych to stare są gorsze od nowych - czyli do tej pory prokuratura i Lasek operowali na badziewiach - co potwierdza tezy Macierewicza, że śledztwo było prowadzone nieudolnie bez dowodów, a nawet kopii dowodów. W reżimowej TV jakis expert fonoskopii tłumaczył, że nie rozumiej jak to zwiększenie próbkowania mogło dać w efekcie wzrost odczytowalności. No obaczym.

Zwracam uprzejmie uwagę, że nie dali tych nowych kopii Instytutowi Sehna w Krakowie, tylko Artymowicz (nie ten tylko drugi) badał. Nie dziwi to bo ten system nie działa: kilka niezależnych badań i expertyz da różne wyniki i niezbieżne. W sytuacji, gdy trzeba dokładnie odsłuchać i każde słowo się liczy jakoś i sposób przechowywania nie dają w wyniku konkretnej wiedzy.

Na koniec materiał wideo wbrew pozorom nawiązujący zdecydowanie do tematu:
https://www.youtube.com/watch?v=C0QLMP_Npxs
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11