IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zadaj pytanie Redakcji NP !!!
Autor Wiadomość
Szybszy 
członek władz wojewódzkich


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Sty 2003
Posty: 2805
Skąd: wierzby, pola, ruczaj płynie
Wysłany: Śro 26 Mar, 2003 23:56   Zadaj pytanie Redakcji NP !!!

Na tym forum możesz zadać pytania Redakcji NP, która gwarantuje w miarę rychłą odpowiedź! :D
 
 
SOAD
zwykły członek, płacący składki

Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 205
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2003 20:55   

Mam 2 sprawy do szanownej Redakcji.
1. Jakie jest prawdopodobieństwo, by Nowe Państwo powróciło do wielce pożądanej koncepcji dwutygodnika?
2. Panowie: tom ash i Szybszy (plus osoby bezpośrednio związane z reaktywowaniem forum) zasługują chyba na dowód uznania? Może Redakcja zorganizowałaby dla nich coś na kształt wieczornego rautu, a relację z tej uroczystości zamieściła w kolejnym numerze?
 
 
tom ash
[Usunięty]

Wysłany: Śro 02 Kwi, 2003 21:21   

Ad.2. Nie przesadzajmy.
 
 
AA
zwykły członek partii

Dołączył: 24 Gru 2002
Posty: 148
Skąd: wszyscy jesteśmy kosmitami
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2003 06:10   

tom ash napisał/a:
Ad.2. Nie przesadzajmy.

Kurcze czuję sie jak dziecko bez opieki. My tu miłośnicy NP stworzyliśmy oddolną inicjatywę (no przesadzam to zasługa tom asha i Szybszego, dzięki!) a redakcja NP ma nas gdzieś. Nawet linku nie chce im się ze strony głównej zamontować. Jak tak dalej pójdzie to chyba zrzutkę jakąś trzeba będzie zrobić na rozruch "Nowego Nowego Państwa" (tygodnika!).
 
 
Stary Belf 
Sprzątacz Tego Forum!


Wiek: 113
Dołączył: 30 Gru 2002
Posty: 4820
Skąd: Rodowite Mazowsze
Wysłany: Czw 03 Kwi, 2003 07:37   

AA napisał/a:
Kurcze czuję sie jak dziecko bez opieki. My tu miłośnicy NP stworzyliśmy oddolną inicjatywę (no przesadzam to zasługa tom asha i Szybszego, dzięki!) a redakcja NP ma nas gdzieś. Nawet linku nie chce im się ze strony głównej zamontować. Jak tak dalej pójdzie to chyba zrzutkę jakąś trzeba będzie zrobić na rozruch "Nowego Nowego Państwa" (tygodnika!).

Tak, tak... trzeba "Nowego Nowego Państwa", bo "Stare Nowe Państwo" odwraca się tyłem od swoich zwolenników.
 
 
Wierny czytacz
Gość
Wysłany: Śro 27 Sie, 2003 12:43   Bryndza na forum

Dlaczego forum zrobilo sie nudne i spsialo? Kiedys, gdy nie bylo moderowane, to bylo forum... Wielu madrych i ciekawych ludzi tam pisywalo. Gdzie to bractwo pouciekalo? Gruby tez sie tam platal, ale wystepowal w ilosciach sladowych i go olewano (slusznie). Teraz jest glownym "pisarzem". Gdzie Thor, gdzie Trener Jarzabek, prezes Ochucki, los i wielu innych? Wywialo gdziendziej, czy rece im w ogole opadly? Co zrobic, zeby ich przywolac. Albo wie ktos moze, gdzie oni pyskuja?
 
 
Jędrzej 
zwykły członek partii

Dołączył: 09 Lut 2004
Posty: 118
Wysłany: Pią 20 Lut, 2004 20:55   

Witam Redakcję !!
Pogonili mnie tom ash i gacek i teraz się nie odzywają.
To może lepiej kupię większy monitor.
Wolałbym to jednak zeobić razem z nowym komputerem.
=============
Miałem taką uwagę:
Jakby dolny napis:
Nowe Państwo ZNAJDZIESZ NAS ..
przesunąć ok 1cm do góry zostaje mało ekranu.
========
Czytam Was od dawna(mam Wasze od 2/2003 do dziś)
Mam też dużo starsze.
Jędrzej
 
 
 
Jędrzej 
zwykły członek partii

Dołączył: 09 Lut 2004
Posty: 118
Wysłany: Pią 27 Lut, 2004 18:45   

Redakcję Witam !
Dziś kupiłem 3 (345) / 2004 to 13 kolejny w tej serii.
======
Tą stronę główną możnaby trochę przesunąć.
Ankiete wypełnię.
Jędrzej
 
 
 
Franca
Gość
Wysłany: Śro 21 Kwi, 2004 11:48   czy moglby sie ktos zainteresowac- dlaczego?

wasz madry komp powiada,ze moj adres "alpryg"- jest nieakutalny - nie zgadza sie z danymi u was...??? ..he!he!

coz mnie mofga obchodzic wasze dane ( ktorych ja nie znam)..?

prosze mnie zarejestrowac !

Franca

moj adress;
"alpryg@panetusa.net"
 
 
Gość

Wysłany: Śro 21 Kwi, 2004 11:50   Re: czy moglby sie ktos zainteresowac- dlaczego?

[zle napisalam ;"planet"

- powinno byc- jak ponizej!

Franca

moj adress;
"alpryg@planetusa.net
 
 
Rygel=Librukat
Gość
Wysłany: Czw 29 Gru, 2005 09:48   Re: Zadaje pytanie Redakcji NP !!!

Szybszy napisał/a:
Na tym forum możesz zadać pytania Redakcji NP, która gwarantuje w miarę rychłą odpowiedź! :D



=============zakap===>
Jo...?
no to moze wyjasnicie mi :"co to jest ta Redakcja NT"...?
i z jakiej racji liberalstwo- nazywacie ;"prawiciom"..?

Zakapior- Rygel +

Ps. dotad bylem przekonany,iz jestem na FORUM GAZETY POLSKIEJ!

a tu jakis "NT"...?
czyli co...?;
-"N atychmiast T niemy"...?
"N azisci T errorysci"- librunazzistowscy...?
-"N ietolerancja T owarzyszy"..?
_"N aturalni T otumfaccy"..?
-"N ienawistni T rokisci"..?
-"N iedojebki T owarzyszy"..?
- "N aturalni T owarzysze".?
-" N edzna T argowica".?
-"N urt T rokistow"..?
-"N ie T olerancyjni"..?
-"N ienawistni T otalnie"?
- "N ienowe T empactwo"?
itp.

( przychodza mi takie skojazenia- gdyz tak tu postepujecie i taka amoralna =liberalna polityke prowadzicie)!

Tylko co to moze miec wspolnego z PRAWICA..?
z Prawoscia? z Wolnoscia ...Szacunkiem ,patriotyzmem ??

ale oczekuje odpowiedzi- wiec bede mogl w koncu wiedziec - skad
ta Nienawisc do Ludu BOGA..?_Prawicy..?he..?

Librukat-czerwiobij fRanca
 
 
Andrew
Gość
Wysłany: Czw 29 Gru, 2005 11:56   Re: Zadaj pytanie Redakcji NP !!!

Szybszy napisał/a:
Na tym forum możesz zadać pytania Redakcji NP, która gwarantuje w miarę rychłą odpowiedź! :D


Kiedy usunieciecie Rygla z tego forum.
Przebywal pare latek w szpitalu psychiatrycznycm, 5 dni w wiezieniu za pobicie zony.
WEiezienie lub szpital to miejsce dla tego swira.
 
 
Gość

Wysłany: Sob 14 Sty, 2006 15:57   

Oforum liberalow w GP?

ci "goscie"i team moderantow,
to banda poprawnych palantow,
wiec chocby jeden niepoprawny,
burzy burdelik poprawnych!

Ci nigdy nie dali zoneczce w ryj!
na kurwy pedaly jest Rygel-kurwobij!
Ich "wolnych" - jak oni kurwice,
sa pelne w PL; salony, bloki, ulice!

Postepem blyszcza tym bardziej,
im rzadziej spotyka je twardzieL
A mezus to cipa poprawny liberal,
wiec moze najwyzej pogderac!

Wyznajac te sama poprawnosc,
ma tez sutenera ,"moralnosc"!
Co widac tez na forum GaPola,
bo Rzplita,jest na librnazizm-chora!

Gdzie :"robta co chceta" kroluje,
z tym i w Gazecie Lysiak wojuje!
Z plugastwem -libru totalnym,
tak skutkiem dla Polski fatalnym!

Dolacza swe rymki proste,
i Rygel dodajac swa chloste!
Ze ostro i jasno was zowie?
bo ma odwage i prawde powie!
Lwik
 
 
Gość

Wysłany: Czw 09 Lut, 2006 12:31   Re: czy moglby sie ktos zainteresowac- dlaczego?

Franca napisał/a:
wasz madry komp powiada,ze moj adres "alpryg"- jest nieakutalny - nie zgadza sie z danymi u was...??? ..he!he!

coz mnie mofga obchodzic wasze dane ( ktorych ja nie znam)..?

prosze mnie zarejestrowac !

Franca

moj adress;
"alpryg@panetusa.net"






Alpryg, wez ty sie qrde pierdyknij czyms ciezkim w glowe. Albo miales trudne dziecinstwo, albo ci zona nie daje. Takich farmazonow jakie piszesz, to nigdzie nie widzialem. Zalosny jestes...
 
 
Gość

Wysłany: Czw 09 Lut, 2006 18:31   

Alpryg to Czleczyna ktory juz na jakims forum napisal , ze musial przebywac w szpitalu psychiatrycznym (niby ze go komunisci tak ciemiezyli)....to chory psychicznie czleczyna.
 
 
Librukat- czerwiobij
Gość
Wysłany: Pią 10 Lut, 2006 12:16   "muzulmanizm "arabskiej uliczki- libru

Jo!
O swojej kondycji psych nie moge sie wypowiadac...
ani o waszej- nie znam sie na tym- jak wy! "fachowiec"!

Ale wasze nazywanie "Swirem" kazdego kto widzi to samo co wy inaczej= PRAWIE a nie liberalnie- czerwiowo-jest typowe!=Punkt "widzenia zalezy od punktu siedzenia".

Temu
kto siedzi w raz z innymi w gnoju- wydaje sie to "normalne"-i nawet nie odczuwa wraz z innymi smrodu-!

Temu na zewnatrz liberalnej- czerwonej gnojowy smierdzi to nawet z dala!
zarzut,ze ma cos z "nosem"-albo z glowka- jest jedynym jaki przychodzi do "glowek"- taplajacych sie tam!
-----------------------------------------------------------------------
Nastepnym stopniem jest zawsze zarzut :niedouczenie,/czyli niezindoktrynowanie.
nauka tych samych pojec i terminow ludzika zindoktrynowanego- czerwizmem i propaganda wsrod ktorej zyje a nawet jezyk- sa dlan podstawa przekonan o swej "normalnosci"
( nauczany od dziecka,iz pojecie "[G.U.C.I.O]" oznacza te czesc ciala homosapiens ktora sie czesze powyzej szyi- a to na czym siedzi-"jest glowa"-) umrze w przekonaniu ze tak jest!)
Nauczany - ksztalcony,iz jest odwrotnie bedzie dlan:swirem ect!panie wszystkie encyklopedie..szkoly,merdia UV ect a pan tu takie herezje..!!!?)

he!he!

--------------------------------------------------------------------------
kolejnym zas -"szambo",- proste!( Ann Coulter w swej ksiazce :
"How to talk with liberal"
-if You must"

nazywa owa gnojuwe librunazi- :"arabska uliczka"- gdzie panuje ich :jezyk,terminologia i swoista hierarchia wartosciowan a nawet tzw"moralnosc"!
Dla czlowieka z zewnatrz jest to niepojmowalne ( 'chore")
dla mieszkancow owej "uliczki"- jest to ;"normalne"- wiec kazdy z zewnatrz - jest "swir".tuman,lub co oczywiste nie muzulmanin=giaur!zatem ich wrog smiertelny ktorego Ich pojmowalnosc "re;igia"- kaze zabijac!
-------------------------------------------------------------------------------------

A dzieje sie to w tym samym kraju! W tym samym niby jezyku sie ludzie porozumiewaja- ale...? z innych :encyclopedii - slownikow czerpia swa wiedze!

W komunie polaszkowieckiej i UE- JEST TYLKO 1- rodzaj wiedzy- propgandy;
Liberalna=czerwona =komusza CZY JAKBY JA ZWAC!
a jest to powszechne =totalitarne - wiec.... "normalne"!
Byc moze sa tez inne jakies zrodla - encyklopedie,slowniki ect- nie wiem,nie znam -ale jesli nawet- sa to zwa je "niszowe"!.
Jedynym - "niepostepowym" jest wrog czerwizny wszelakiej - poczawszy od Liberala-a skonczywszy na Liberalizmu mundurkach;komunizmie,socjalizmie ect- jest KOSCIOL KATOLICKI,ktorego nauki zawarte w Pismie Sw i KATECHIZMIE przecza owym ogolnie zaindoktrynowanym pojeciom i ich znaczeniom!

Stad ;mohery,ciemniaki,wsteczniaki, i najmniej pogarda wsrod :"Yntelygentnych" ect!
Ciekawe,ze ci "poprawni" gloszacy swoja indoktrynacje ;"postepu" gdzie sztandarowym sloganem,jest tzw ;"tolerancja
WYKAZUJA NIEBYWALA ZACIEKLOSC,FANATYZM i nienawisc do ludzi o morale etyce i wiedzy PRAWICOWEJ*!
( Jak historia ostatnich 200 lat uczy): -gotowych do ludobojstwa- patrz setki milionow wymordowanych** w kolejnych rewolucjach "postepu"- czy to ;liberalnych,czy republikanskich,czy socjalistycznych,demokratycznych,bolszewickich,komunistycznych and s-ka!A zawsze skierowana przeciwko ludziom wierzacym w BOGA- glownie Chrzescjan,ale i judaistow i innych!

czy w tych nie z ;"arabskiej uliczki"!

czerwiobij fRanca

*takze pojecie "Prawica" - jest wsrod "postepowych"- pojmowane jest swoiscie....sic!
np w prl- bis/i UE "Prawica" jest odpowiednik sonazzimu a'la - Getrych i jego NDonazzi socjalistyczna banda.
w UE "Prawica"- przezwano niejakiego Adolfa i jego NSDAP-czyli narodowo socjalistyczna arbeit partie
jednoznacznie insynuujac- iz :zbrodnia,ludobojstwo antysemityzm itp- PLAGI sa domena 'PRAWICY"!!
he!he!
implikujac ,iz :"pozytwna,wolnosciowa a wiec chroniaca ludzi przed zaglada - to lewizna=LIBERALIZM i jego czerwone -postepowe mundurki!
nawet faszyzm nazywaja PRAWICA A TUTEJSI ...????"Liberalizm"!!
znaczy GULAGI-ruskie .chinskie,kubanskie,koreanskie,irackie rodezyjskie itp to.....?????
he!he!

**patrz ksiazka wydana na Zach Europy przez lewice- librukomuchowiecka w latach 80-tych pt "CZARNA KSIEGA KOMUNIZMU- SOCJALIZMU" ( 130 milionow do tego czasu)!
 
 
Librukat- czerwiobij
Gość
Wysłany: Pią 10 Lut, 2006 12:24   Przyklady niektorych pojec -tu ;"Faszyzm"-w/g Praw

Jacek Bartyzel




FASZYZM (wł. il fascismo - od fascio - związek, z łac. fasces - wiązki rózg z wyrastającym z nich toporem, będące oznaką władzy noszoną przez rzymskich liktorów, czyli woźnych, przed konsulami lub dyktatorem, a także symbolem karzącej mocy prawa) - 1o w sensie ścisłym: ruch polityczny, doktryna oraz system ustrojowy panujący w całych Włoszech 1922-1943, a na obszarze formalnej jurysdykcji Włoskiej Republiki Społecznej (potocznie: Repubblica di Salo) 1943-45; 2o sensu largo: ruchy polityczne, doktryny i systemy w innych krajach, wzorujące się, nawiązujące, lub w różnym stopniu zbliżone do f. włoskiego, będące, podobnie jak on, połączeniem pierwiastków syndykalizmu, socjalizmu i nacjonalizmu, niejednokrotnie jednak różniące się pod wieloma względami, i od niego, i pomiędzy sobą, a w zależności od tych różnic zbliżające się już to do prawicowego autorytaryzmu, już to do lewicowego populizmu, nadto zarazem antyliberalne i antykomunistyczne; przypadkiem granicznym, lub - w innych interpretacjach - szczytową i skondensowaną we właściwych f. znamionach, albo skrajną i zwyrodniałą jego postacią był niemiecki narodowy socjalizm (nazizm) oraz oparty na jego ideologii system państwowy hitlerowskiej III Rzeszy 1933-1945; 3o w niektórych ujęciach - jedna z odmian (obok bolszewickiego komunizmu i narodowego socjalizmu) nowoczesnych ideologii i systemów totalitarnych (totalitaryzmu, względnie \"demokracji totalitarnej\"), będących wytworem społeczeństwa masowego, a zarazem symptomem nowożytnego kryzysu kultury i rozkładu demokracji liberalnej; 4o w zastosowaniach propagandowych - skrajnie pejoratywny i nasycony negatywnymi emocjami, pochodnymi od zabiegu utożsamienia sensu i zakresu pojęcia \"f.\" z rasistowską ideologią i ze zbrodniczymi praktykami hitleryzmu, epitet służący reprezentantom tzw. antyfaszyzmu do desygnowania \"wroga publicznego\", a w konsekwencji jego moralnego poniżenia i kryminalizacji; w tym kontekście \"faszyzmem\" może być - w zależności od interesów ideologicznych i politycznych danego \"antyfaszyzmu\" - każdy pogląd i każde działanie sprzeczne z ideologią i systemem komunistycznym, albo z ideologią i systemem demoliberalnym
 
 
zakapior -Prenumerator GP
Gość
Wysłany: Sob 18 Lut, 2006 18:46   Rejezyk: "muzulmanizm "arabskiej uliczki- libru

[

czyli w tych nie z ;"arabskiej uliczki"!

czerwiobij fRanca

*takze pojecie "Prawica" - jest wsrod "postepowych"- pojmowane jest swoiscie....sic!

=============Rygel=========>

cytat z Encyklopedii nieliberalnej- patrz KOMSERWATYSTA:

PRAWICA
Jacek Bartyzel

"PRAWICA – potoczne, ogólne i niejednoznaczne określenie doktryn oraz ruchów politycznych, broniących porządku społeczno-politycznego i/albo odwołujących się do przedpolitycznych zasad porządku „wyższego”, których wspólnym – negatywnym – mianownikiem jest przeciwstawianie się doktrynom i ruchom lewicowym, zwłaszcza rewolucyjnym, klasowym, egalitarystycznym i laicystycznym, jak jakobinizm,REPUBLIKANIZM,LIBERALIZM, socjalizm czy komunizm oraz ich wersje i hubrydy."


cdn- dla ciekawych patrz konser..

Rygel
 
 
demokrata_patriota 
zwykły członek partii

Wiek: 47
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 132
Skąd: zawsze z Polski
Wysłany: Śro 03 Maj, 2006 21:14   Re: Zadaj pytanie Redakcji NP !!!

Szybszy napisał/a:
Na tym forum możesz zadać pytania Redakcji NP, która gwarantuje w miarę rychłą odpowiedź! :D


Jakie właściwie macie poglądy polityczne, czy chcecie tutaj w forum np kilkuset PISowców? Może kilkuset sympatyków Ruchu Narodowego? To się da zrobić, można przecież pogadać z tym partiami i to poważnie. Z samą góra i z ze strukturami wojewódzkimi. PiS ma niezłą młodzieżówkę, masę witryn i fora albo wojewódzkie, albo młodzieżówek. Mogę pomóc, o ile się dogadamy. Poklikam trochę maili, poświęcę się. Efektem może być ściągnięcie do tego forum nawet 1000 nowych ludzi.

Domena jest świetna dla prawicy. Możecie być najpopularniejsi w Polsce jako forum społeczno polityczne. Można na życzenie ludzie poszerzać tematykę. Jednak jeżeli jesteście liberałami, Libertarianami, czyli za PO, które nie wiadomo czym jest z takimi ludźmi jak Tusk, Piskorski (śp)

Forum też masa witryn może uznać jako swoje, wystarczy dać im dział. Np Ruch patriotyczny ma forum, ale słabe. Może ich przygarniecie? Myślę że należy też zrobić pilnie witrynę IV RP dla Gwiazdy i Walentynowicz. Kilka domen, bo muszą być z ich nazwisk adresy też KONIECZNIE. Myślę że będzie to prawdziwy hit. Tylko kto ich przekona? Macie dojścia do nich? Ktoś komu ufają musiałby przekonać do zgody i współpracy. Mogą jeszcze wiele dobrego zrobić. Chodzi teraz o przekonanie patriotów o aktywność w wyborach samorządowych. Niech popierają partie, komitety prawicowe, oraz budują własne, zwłaszcza młodzi powinni spróbowac.
 
 
circ 
Banita


Dołączyła: 06 Lut 2006
Posty: 1677
Wysłany: Czw 04 Maj, 2006 03:29   

Da sie rozmawiać w 1000 osób?
Występowałam kiedyś przed 5 tys. Warszawiaków, oczywiście nie solo.
Ale oni wtedy grzecznie siedzieli i milczeli.
_________________
Ten świat jest nasz nie wasz! Nie damy pluć se w twarz!

narka
 
 
demokrata_patriota 
zwykły członek partii

Wiek: 47
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 132
Skąd: zawsze z Polski
Wysłany: Czw 04 Maj, 2006 09:15   

1000 osób nie będzie w jednym wątku, po drugie co to za dyskusja kiedy 10 największych gaduł wie swoje i tyle. Ciebie "circ" zaczynam tu cenić, niekiedy blisko jesteś moich poglądów. W całym forum czuć powiew anarchizmu, libertarianizmu, czuję poglądy wyznawów Mikke. Myślałem że PiSowców, narodowców jest więcej, ale ok. Przyjdą, ściągniemy ich tu.

Pytanie jaka jest linia rozwoju tego forum, na jakich ludziach redakcji zależy, jakie działy są mile widziane, czy kształt drzewa forum jest już DOCELOWY? Nic nie dołożycie? Zależy mi na samorządach, na organizacjach pozarządowych. To są konkretne tematy, my tu bijemy pianę, a połowa Polski gaśnie. Ludzie uciekają do wielkich miast, albo zagranicę. Zaś mieszczuchy zamożne budują domy za miastem... ale czy są członkami społeczności gmin, osiedli gdzie mają te domy? Czy sa gościami raczej. Mam naiwne marzenie, że wielkie fora z setkami mądrych ludzi, mogą coś więcej zrobić niźli tylko bić pianę, obrażać się nazwajem, wyzywać od głupków i licytować się kto lepiej wykształcony itp

Są fora gdzie jest 10 tys ludzi. Każdy siedzi w swojej tematyce, ma parę, paredziesiąt wątków i ok. Nikt nie ogarnie dużego forum. Też nie zamierzam dyskutować w 1000 wątków. Powiem swoje i idę do następnego. Przecież nie zdołam przekonać np ludzi że narkotyki są be. Widzę że tu jest większość za legalicją i wyznaje mit nieszkodliwości palenia trawy. To się stanie problemem narodowym. Tylko że skoro Kotan i wielu innych głosy są wyśmiewane, nawet Twoje przeżycia "circ" to kto tych 16-25 latków przekona? Na pewno nie ja, ale ważnye są głosy PRZECIW. Obala się w głowach młodych mit, że wszyscy mądrzy są za.

W kilkuset takich forach w Polsce jest gromadzony potężne potencjał ludzki, pomysły, wiedza, dyskusje uczą i rozwijają. Na bazie członków for można zakładać stowarzyszenia, kluby nieformalne, nawet PARTIE POLITYCZNE. Ja tylko chcę żeby fora i witryny prawicowe zgrupować w jakąś nieformalną koalicję, federację. Prawica ginie w odmętach sieci. Trzeba się zebrać, kupą mości panowie i panie na lewactwo, sekciarzy i POpulistów! Czy Polska może być wreszcie Polską? Wszędzie muszą łapę położyć jak nie TW czy sbecy, to teraz loże masonów rosną. Co ciągnie ludzi do struktur, których celów nie znają do końca?

Fora nie muszą być stratą czasu. W wielu gminach, miejscowościach nie ma prasy niezależnej, są jakieś portale samorządowe, czy biuletyny gminy, czy gazetka w 100% zależna od burmistrza, wójta, albo ich kumpli... My możemy dać tym setkom miejscowości wolność. Swobodę wypowiedzi w forach. Niektórzy z Was pochodzą z małych miejscowości, miasteczek. Czy jest tam forum, czy już zdradziliście swoją małą ojczyznę na zawsze?

Szukamy dużej polityki, ale trzeba zacząć do samego dołu. Od samorządów. Od sołectw, osiedli, od zakładanie klubów reformatorów, stowarzyszeń rozowoju i działać! Budżet UE 2007-13 przyniesie deszcz kasy dla organizacji. Tylko że nierzadko gmina będzie musiała poręczyć wkład własny w projekt. Trzeba się zatem dogadać z nowymi władzami, a najlepiej żeby organizacje miały SWOICH radnych, włodarzy gmin.

Chciałbym wiedzieć co redakcja zamierza. Ma to być faktycznie forum IV RP. Szukam forum gdzie choć 20-30 ludzi ma głowę na karku i serce do wielkich czynów dla OJCZYZNY.
_________________
Dwukadencyjność - Dekomunizacja - Lustracja (w tym majątkowa) - obalenie betonu starych układów w samorządach i radykalne odmłodzenie nowo wybranych samorządowców - bez tego nie będzie IV RP!
 
 
Jędrzej 
zwykły członek partii

Dołączył: 09 Lut 2004
Posty: 118
Wysłany: Wto 23 Sty, 2007 17:50   

Dzień dobry !!!

Czytam Was i kupuję !!
Jakby chociaż miesięcznik !
 
 
 
jeżyna
sympatyk

Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 8
Wysłany: Czw 25 Sty, 2007 18:50   

Witam :grin:
Kupuję GP od lat.
Niekoniecznie mnie wszystko przekonuje. Jednak dobra gazeta.
Czytam od A do Z
Pozdrawiam :grin:
_________________
"Kłamstwo skazuje człowieka na wieczne kalectwo."
 
 
STR 
członek zarządu koła


Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 347
Skąd: A'dam i Ewa
Wysłany: Czw 25 Sty, 2007 21:27   

cześć
jeżyna napisał/a:
Witam :grin:
Kupuję GP od lat.
Niekoniecznie mnie wszystko przekonuje. Jednak dobra gazeta.
Czytam od A do Z
Pozdrawiam :grin:

jazynko tu pisze sie do redakcji Nowego Państwa. Do GP pisze sie gdzie indziej a pozatym ciesze sie ze czytasz od A do Z GP.

Ja tez, jak Jędrzej tensknie za miesięcznikiem :sad:

pozdrawiam
_________________
STR
 
 
zj55 
członek zarządu organizacji powiatowej


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 932
Wysłany: Pon 29 Sty, 2007 17:56   

Nie wiem co się dzieje, ale numeracja postów mi coś od kilku dni nie wzrasta. Dużo nie piszę, więc zauważyłem. Czyżby licznik się zaciął. :smile:
_________________
Ludzie niczego nie rozumiejący, ale mający prawo głosu, są wielką armią w każdym społeczeństwie.
W. Łysiak
 
 
Hegemon 
Beczkowóz


Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 11979
Skąd: z głupia frant
Wysłany: Pon 29 Sty, 2007 18:14   

zj55 napisał/a:
Nie wiem co się dzieje, ale numeracja postów mi coś od kilku dni nie wzrasta. Dużo nie piszę, więc zauważyłem. Czyżby licznik się zaciął. :smile:

Obawiam się że w tej sprawie redakcja NP może mieć niezbyt wiele do powiedzenia. :P
_________________
Его Высокопревосходительство
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11